WrażliweSmaki.pl to unikalne miejsce stworzone z myślą o osobach, dla których właściwe odżywianie to gwarancja zdrowia i dobrego samopoczucia. Tworząc ten specjalistyczny sklep internetowy bazowaliśmy na własnych doświadczeniach w walce z rozlicznymi nietolerancjami pokarmowymi – wiemy, że to, co dla jednego zdrowe i pożywne, dla innego może okazać się niezwykle szkodliwe. Mamy świadomość, że nawet jabłko i marchewka mogą być przyczyną złego samopoczucia, co więcej – wcale nas to nie dziwi!

Produkty, które oferujemy w naszym sklepie zostały specjalnie przez nas wyselekcjonowane i sprawdzone, a kluczem wyboru była jak najmniejsza ich chemizacja, gwarancje pochodzenia z upraw ekologicznych, mała liczba składników, a także smak i atrakcyjność. Kto powiedział, że dieta eliminacyjna musi być nudna i monotonna? Przedstawiamy gamę produktów zdrowych, pożywnych, a często także niezwykle oryginalnych, która pozwoli Wam, cierpiącym z powodu alergii, nietolerancji pokarmowych, celiakiicukrzycy, nietolerancji laktozy itp., urozmaicić i uatrakcyjnić swoje posiłki, niejednokrotnie ułatwiając komponowanie codziennej diety.

Za pomocą filtra łatwo możecie wyszukać odpowiednie dla Was produkty. Gwarantujemy też, że składy umieszczone w opisach są całkowicie zgodne z tymi, które producent umieszcza na etykiecie. Jeśli jest coś, czego nie uwzględniliśmy w naszej ofercie, prosimy o kontakt – WrażliweSmaki.pl to miejsce, które powstało i będzie się rozwijać na podstawie potrzeb jego użytkowników.

Smacznego i na zdrowie!

 

Kontakt z nami

telefon +48 889 855 999

Napisz do nas (formularz szybkiego kontaktu)

lub wyślij email: s k l e p @ w r a z l i w e s m a k i . p l

Od 2013 r. obsłużyliśmy kilka tysięcy zadowolonych klientów. Jesteśmy w pełni legalnie i uczciwie działającą firmą. Do każdego zakupu w naszym sklepie wystawiamy dowód fiskalny (fakturę). Nasze dane rejestrowe:

WrazliweSmaki.pl

I-Kaizen spółka z o.o.  z siedzibą

Owocowa 1C, 66-415 Kłodawa

wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Zielonej Górze, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000479632, kapitał zakładowy 5000 zł, NIP 5993168462.